e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Harry Potter - serwis informacyjny Harry Potter - serwis informacyjny

http://www.harrypotter.info.pl/news/rss.phpHarry Potter i Insygnia Śmierci
Harry Potter i Insygnia Śmierci (ang. Harry Potter and the Deathly Hallows) − siódmy i ostatni tom przygód Harry’ego Pottera autorstwa J. K. Rowling.
23 lipca 2007 polski tłumacz serii, Andrzej Polkowski podał, że polskojęzyczna wersja książki ukaże się o północy z 25 na 26 stycznia 2008.


Harry Potter i śmiertelne relikwie
Harry Potter i śmiertelne relikwie - taki tytuł nosić będzie najprawdopodobniej polskie wydanie najnowszej książki J.K. Rowling o Harrym Potterze. Tłumaczem siódmego tomu, tak jak w przypadku poprzednich, będzie Andrzej Polkowski.


Nowy Harry Potter po polsku jest już w internecie
Do dnia premiery angielskojęzycznej wersji nowej książki o Harrym Potterze, polscy fani przygód czarodzieja zdołali przetłumaczyć co najmniej 6 rozdziałów - dowiedziały się Wiadomości24.pl. Niecierpliwi tłumacze mieli ułatwione zadanie - piraci oryginał opublikowali w internecie. Oficjalna premiera polskiej wersji językowej dopiero za kilka miesięcy...


Pilnie strzeżona powieść J.K. Rowling do ściągnięcia w internecie
Nie pomogło 10 milionów funtów przeznaczone na utrzymanie w sekrecie losów Harryego Pottera. Książka jest już w sieci, mimo iż jej premiera zapowiadana jest na sobotę 21 lipca dowiedziała się gazeta internetowa Wiadomości24.pl. Przygody młodego czarodzieja znajdują się w całości w internecie.


Okładka - Harry Potter część 7
W internecie można znaleźć nieoficjalną informację o projekcie okładki do 7 tomu Harrego Pottera. Zobacz...


Torebka Rowling na sprzedaż
Na stronie internetowgo serwisu aukcyjnego - eBay - pojawiła się dość nietypowa aukcja.
J.K. Rowling postanowiła wystawić na aukcję torebkę, którą miała przy sobie podczas premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny.


Trailer - Harry Potter i Zakon Feniksa
Telewizja ABC wyświetliła filmik o piątej części ekranizacji najbardziej znanej powieści Joanne Rowling. Dzięki Veritaserum możecie ściągnąć ten filmik w całości lub podzielony na 3 części:


Trailer Zakonu Feniksa już jutro!
Jak podaje serwis BBFC, pierwsza zapowiedź Zakonu Feniksa trwa 54 sekundy. Premierowa emisja trailera odbędzie się już jutro w amerykańskich kinach przed filmem Happy Feet. Niewiadomo jeszcze kiedy pozostali fani będą mogli go zobaczyć.


Audiobooki Zakonu Feniksa - kiedy?
Wydawnictwo Media Rodzina napisało na swojej stronie interentowej coś o audiobookach Zakonu Feniksa:


Zagłosuj na Czarę Ognia
Film Harry Potter i Czara Ognia został nominowany do nagrody BAFTA w kategorii dziecięcej, czyli ogólnie mówiąc filmy dla dzieci.