e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


informacje z uczelni informacje z uczelni

http://ahe.lodz.pl/rss.php?q=newsJuwenalia AHE

Samorząd Studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zaprasza na

JUWENALIA 2012

Sobota 2 czerwca, godz. 11:00 plac przed budynkiem K | AHE w Łodzi, ul. Sterlinga 26 Studencka impreza połączona z plenerowym grillowaniem! Wstęp wolny za okazaniem legitymacji studenckiej.

[...]


Dzień Dziecka w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Samorząd Studentów AHE czas Juwenaliów połączył z obchodami Dnia Dziecka. Większość studentów Pedagogiki drugiego roku, jako, że temat jest im bardzo bliski i drogi, postara się umilić czas najmłodszym

[...]


Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi na wysokim miejscu w Rankingu Perspektyw i Rzeczpospolitej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi w opublikowanym w dniu 16 maja 2012 Rankingu Magazynu Perspektywy i Rzeczpospolitej została sklasyfikowana na wysokim 11 miejscu na 88 uczelni. Porównując rok ubiegły, Akademia awansowała o 4 miejsca rankingowe i zajęła 2. miejsce w Województwie Łódzkim.

[...]


Program wieczoru dyplomowego 2012

19 maja 2012 roku o godzinie 17.00 w Studiach Telewizyjnych „Arterion” w Łodzi w wypełnionej po brzegi publicznością sali widowiskowej odbył się wieczór dyplomowy studentów III roku specjalności: tancerz-choreograf na kierunku Taniec. Opiekunem artystycznym dyplomów choreograficznych był dr Alexandr Azarkevitch – prodziekan kierunku Taniec.

[...]


Prezentacja dyplomowych miniatur choreograficznych

Serdecznie zapraszamy na prezentację dyplomowych miniatur studentów III roku specjalności: tancerz-choreograf. Prezentacja odbędzie się w dniu 19 maja 2012 r. o godz. 17 w Studiach Telewizyjnych Arterion.

[...]


Wampiry w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi czyli rusza kolejna edycja Wampiriady.

W sobotę 19 maja, w godzinach od 9:00 - 14.00 każdy chętnych będzie mógł oddać krew potrzebującym.Pierwszą akcję przeprowadziło środowisko krakowskiego NZSu juz w 1999 roku i bardzo szybko inicjatywę organizowania Wampiriad podjęły inne ośrodki w całym kraju. Obecnie jest to jeden z ważnych projektów, które organizuje duża część NZSów cyklicznie – dwa razy do roku.

[...]


Porozumienie o współpracy pomiędzy Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi i Regionalną Izbą Gospodarczą w Łodzi

Miło nam poinformować, że przedstawiciele Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i Regionalnej Izby Gospodarczej podpisali List intencyjny dot. wzajemnej współpracy.

[...]


Dzień Pielęgniarki i Położnej w łódzkiej Manufakturze z Akademią

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych na Dzień z Pielęgniarki i Położnej w na rynku w Manufakturze. Studenci Pielęgniarstwa będą mierzyć ciśnienie i badać poziom cukru.Zaczynamy jutro o godz. 10.00 kończymy o 17.00.

[...]


Wybory do Samorządu Studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

Od 11 maja do 21 maja można zgłaszać swoje kandydatury na Przewodniczącego Samorządu Studentów Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

[...]


Nowy Rektor Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

W dniu 1 maja 2012 r. Rektorem Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi został prof. dr hab. inż. Andrzej Koszmider. Zastąpił na tym stanowisku dr hab. prof. AHE Kamilę Turewicz. Prof. Koszmider jest absolwentem Politechniki Łódzkiej Wydziału Elektrycznego. W Politechnice Łódzkiej rozpoczął pracę zawodową i pracował ponad 50 lat. Na tejże uczelni uzyskał kolejne stopnie i tytuły naukowe: doktora nauk technicznych, doktora habilitowanego oraz tytuł profesora. Pełnił funkcje wydziałowe i ogólnouczelniane, będąc jednocześnie przez o [...]