e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Astro Astro

http://astro.prv.pl/astro_rss.rss



Zdjęcia satelitarne

Od dzisiaj w serwisie Astro można oglądać zdjęcia satelitarne najciekawszych miejsc na Ziemi.

zobacz>>




Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę dużo zdrowia i szczęścia.Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia.


Od dzisiaj w serwisie Astro można oglądać multimedia.



.:Czarna dziura
W teorii tunel czasoprzestrzenny to czarna dziura o tak ogromnej masie, że zamyka pewien obszar czasoprzestrzeni.....


.:Czy istnieje życie poza Ziemią?
Wiele jest gwiazd takich jak Słońce. Już teraz wiadomo, że co najmniej jedna z nich także ma układ planetarny. Teleskopy optyczne nie pozwalają rozróżniać planet podobnych do Ziemi w takim układzie, jednak można przy ich pomocy dostrzec dyski gazowo-pyłowe wokół innych gwiazd, z których prawdopodobnie powstają planety. SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) to zainicjowany przez amerykańskich naukowców program poszukiwania istot inteligentnych w naszej Galaktyce. polega na analizowaniu sygnałów, dochodzących z kosmosu, i wybieraniu tych , które można podejrzewać, że nie są generowane przez procesy naturalne.

ARECIBO, PUERTO RICO

Z olbrzymiego radioteleskopu w Arecibo wysłano sygnały w kierunku gromady gwiazd odległej o 25 000 lat świetlnych. Ewentualną odpowiedź możemy otrzymać dopiero za 50 000 lat.

http://www.astro.prv.pl/czy_istnieje_zycie.html




.: Zmiany w serwisie.
Jak zapewne zauważyliście nastąpiły pewne zmiany w serwisie Astro. Przede wszystkim zmieniona została strona gówna. Niedugo małej modernizacji ulegną pozostałe podstrony.
Ostatnio dodane:
.:tapety (łączna liczba tapet 94)
 Zapraszam!!



.:Dodane dnia 15-10-2006
Nowe tapetki na stronie.




.:Chat

Zapraszan do czatowania http://www.astro.prv.pl/czat.html.