e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


O podróżowaniu- Blog o tym jak i dokąd podróżować O podróżowaniu- Blog o tym jak i dokąd podróżować

http://opodrozowaniu.pl/feed/Weekend 820 luksusowo wyposażona łódź motorowa u nas na Mazurach!

W naszej ofercie znajdziecie obecnie jeden z najlepiej wyposażonych i najładniej wykończonych jachtów motorowych typu Weekend 820 na Mazurach. łódź wykończona została w ciemnym drewnie z zachowaniem dbałości o detale i jednocześnie z naciskiem na praktyczne wykorzystanie przestrzeni. Do łodzi motorowej zamontowaliśmy dynamiczny i oszczędny silnik Honda o mocy 30 KM z power trimem, który […]

The post Weekend 820 luksusowo wyposażona łódź motorowa u nas na Mazurach! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach

Łodzie motorowe Calipso 750 czarterujemy dla Państwa na pięknych Mazurach. Wypłyniecie Państwo naszymi łodziamimotorowymi z malowniczego miejsca w okolicy letniej żeglarskiej stolicy Polski Giżycka. Naszym portem jest Tabat w Wilkasach. Nasze łodzie Calipso 750. Łodzie motorowe bez patentu to wygodny i przyjemny urlop na wodzie. Ofertę naszego czarteru znajdziecie Państwo na stronie:http://motorowyczarter.pl/

The post Łodzie motorowe bez patentu na Mazurach appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Na malowniczym szlaku Krutyni

Obejrzyjcie zdjęcia, które udało mi się zrobić podczas krótkiej jednodniowej wyprawy, malowniczym szlakiem Krutyni, od miejscowości Zgon przez jeziora: Mokre i Krutyńskie. Jest to jeden z bardziej dzikich etapów rzeki Krutyni w zasadzie pozbawiony turystycznych udogodnień jak bary, stanice, przystanie itd. Płynie się tu wzdłuż jeziora i później głęboko w lesie. Miłego oglądania! [nggallery id=8]

The post Na malowniczym szlaku Krutyni appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Żegluj ze Sroka-Jacht na Mazurach!

Wielkie Jeziora Mazurskie są wspaniałym miejscem do uprawiania żeglarstwa, a Giżycko zwane nie bez racji żeglarską stolicą Polski jest w centrum zainteresowania amatorów wypoczynku pod żaglami. W naszym mieście znajdziecie bogatą ofertę firm czarterowych, które dysponują wieloma sprawdzonymi modelami łodzi. Ja chciałbym polecić wszystkim niewielką rodzinną firmę SrokaJacht.pl prowadzoną przez Jarka i Mirosława Sroka. Firma […]

The post Żegluj ze Sroka-Jacht na Mazurach! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Chcesz być niezależny? Wyczarteruj łódź motorową na Mazurach!

                Łódź motorowa na Mazurach bez patentu wyczarteruj u nas teraz! Jeżeli chcecie w sposób niezależny i nieskrępowany spędzić wspaniałe chwile na wodzie, warto wybrać się na Mazury i wyczarterować łódź motorową- houseboata. W ofercie firm czarterowych znajdują się obecnie najróżniejsze łodzie, są i małe, zgrabne motorówki […]

The post Chcesz być niezależny? Wyczarteruj łódź motorową na Mazurach! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Zajazd Żuławy - warto odwiedzić!

Restauracji, zajazdów czy hoteli do których wpuszcza się czworonożnych pupili razem z ich właścicielem nie jest u nas jeszcze zbyt wiele. Na szczęście, powoli się to już zmienia. Jednym z takich miejsc jest sympatyczny zajazd na drodze do Trójmiasta. Jeżeli podróżujecie od czasu do czasu krajową siódemką z Trójmiasta do Warszawy, polecam Wam bardzo sympatyczny […]

The post Zajazd Żuławy warto odwiedzić! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Akt w Zielonej Bramie w Gdańsku

Do 15. września można oglądać w salach gdańskiej Zielonej Bramy znakomitą wystawę zdjęć aktu. Zebrano tu dzieła najwybitniejszych polskich artystów fotografików. Wystawa "Akt w polskiej fotografii" w Gdańsku to prezentacja 160 prac 79 polskich artystów fotografików, które zgromadził Jerzy Piątek artysta fotografik, jeden z twórców "Kieleckiej Szkoły Fotografii". To imponująca kolekcja fotografii aktu najsłynniejszych […]

The post Akt w Zielonej Bramie w Gdańsku appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Biegun Zimna na Mazurach! Aktywny biwak zimowych ludzi w Puszczy Boreckiej.

BIEGUN ZIMNA Aktywny biwak zimowych ludzi i zwierząt w Puszczy Boreckiej na Dzikich Mazurach. Pierwsza edycja! WIELKIEJ PRZYGODY! 15-17.02.2013 Polana Spalona Leśniczówka w Puszczy Boreckiej koło Folwarku Łękuk. Nie tylko dla twardzieli! Organizator: Partnerstwo Dzikie Mazury Współorganizatorzy, patronat, sponsorzy. Można oczywiście ten czas spędzić w domowych kapciach… ale wszystkim tym, którzy się zimy […]

The post Biegun Zimna na Mazurach! Aktywny biwak zimowych ludzi w Puszczy Boreckiej. appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Zimowe Mazury - dla stęsknionych za prawdziwą zimą!

Z powodu niekończącej się jak na razie niby zimy postanowiłem pokazać Wam jak wyglądała prawdziwa zima na Mazurach, którą udało mi się uwiecznić na zdjęciach pod koniec grudnia 2008 roku. Są to moje ulubione obrazy, a część z nich wykonałem nad prześlicznym jeziorem Gołdapiwo (prawda, że znakomita nazwa :)) w okolicach Kruklanek. Przyjemnego oglądania!

The post Zimowe Mazury dla stęsknionych za prawdziwą zimą! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.
Mój blog bierze udział w konkursie na Blog Roku 2012!

Z prawdziwą przyjemnością informuję, że mój blog bierze udział w konkursie na Blog Roku, niedługo zapewne będzie możliwość głosowania:)!

The post Mój blog bierze udział w konkursie na Blog Roku 2012! appeared first on oPodróżowaniu- Wycieczki-Podróże-Czarter Łodzi Motorowych-Miasta-Zdjęcia-Porady-Blog o Podróżach.