e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Gery.pl - Nowości ze świata Gery.pl - Nowości ze świata

http://newsroom.gery.pl/rss/swiat.xmlRopucha wielkości psa
Przedstawiciele organizacji zajmującej się ochroną środowiska poinformowali o schwytaniu w Australii monstrualnej ropuchy wielkości psa.


Japonia: System antyrakietowy wokół Tokio
Japonia zdecydowałą sie na rozstawienie wokół Tokio elementów systemu antyrakietowego, próbując w ten sposób zabezpieczyć stolicę przed ewentualnym atakiem.


Pedofilski przewodnik
Strona internetowa stworzona przez pedofila jest wirtualnym przewodnikiem dla zboczeńców. Serwis wskazuje najlepsze miejsca na zachodzie stanu Waszyngton do zobaczenia małych dziewczynek i radzi jak nie dać się złapać policji.


Wylądował bez podwozia
Pilot jednego z amerykańskich samolotów pasażerskich posadził bezpiecznie maszynę na lądowisku na Florydzie bez przednich kół. Przez godzinę samolot krążył nad lotniskiem, ponieważ nie wysunęło się przednie podwozie - podała telewizja TVN 24.


Ruszają po mężów do Doliny Krzemowej
Grupa dobrze sytuowanych i wykształconych Chinek wybiera się na wycieczkę do amerykańskiej Doliny Krzemowej w celu znalezienia partnerów.


USA: Bitwa o polską kiełbasę
Spór o prawa do produkcji polskiej kiełbasy doprowadził w Chicago do podziału w rodzinie masarzy z pochodzących z Podhala i sporu sądowego - donosi Życie Warszawy.


Dziesięć lat za pomalowanie króla
57-letni Szwajcar został skazany w Tajlandii na karę 10 lat pozbawienia wolności za naruszenie godności króla Bhumibola Adulyadeja. Oskarżony przyznał się do namalowania graffiti na pięciu plakatach przedstawiających króla i dobrowolnie poddał się karze. Gdyby tego nie zrobił, wyrok byłby znacznie surowszy.


WHO popiera obrzezanie mężczyzn
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) popiera obrzezanie mężczyzn jako sposób ograniczenia epidemii AIDS. Trzy prowadzone w Afryce badania wykazały, że obrzezanie zmniejsza o połowę ryzyko zarażenia HIV u heteroseksualnych mężczyzn - donosi BBC.


Żona odcięła mężowi penisa
Chinka uniknęła więzienia po tym, jak odcięła mężowi penisa. Mężczyzna poprosił sąd, aby nie karać jej ograniczeniem wolności. Jego zdaniem, kobieta powinna zajmować się nim teraz do końca życia.


Te wstydliwe grzyby
Jak wykazują międzynarodowe badania, połowa ludzi boryka się z problemem grzybicy stóp. Wiedza na ten temat jest ciągle niewystarczająca. Więcej wiadomo o przyczynach choroby, jej objawach, ryzyku zakażenia, niż o sposobach leczenia.