e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Świat Lamp Świat Lamp

http://www.swiatlamp.pl/feed/rss.xmlOświetlenie ogrodowe
W okresie jesiennym częściej myślimy o oświetleniu ogrodowym. W związku z wydłużaniem się pory nocnej korzystanie z przestrzeni otaczającej nasz dom lub firmę wiąże się z koniecznością zapewnienia oświetlenia. Producenci prześcigają się we wzornictwie oferując co roku nowe modele lamp. Lampy ogrodowe można podzielić na kilka grup ze względu na sposób montażu: słupki ogrodowe, kinkiety, lampy do ziemi (najazdowe lub do ciągów pieszych) oraz rzadziej stosowane wpusty i lampy wiszące. Należy również ocenić styl otoczenia i dobrać w zależności od potrzeb lampy nowoczesne lub stylizowane. Lampy ogrodowe są jednym z istotnych elementów kształtujących otoczenie w którym żyjemy.


Lampy biurkowe
Oświetlenie przestrzni roboczej ma niebagatelne znaczenie zarówno dla efektywności jaki i zdrowia oraz komfortu pracy. Oferta produktów dostępnych na polskim rynku jest szeroka. Można znaleźć nowoczesne modele lamp, np. Philips 67113/30/10 OLIVER 66434/17/10 Benjamin , oraz stylizowane: Markslojd 90967 BANKER lub Eglo 90939 PERTH W zależności od stylu wnętrza i wymogów aranżacyjnych użytkowników dobiera się lampy spełniające zadane kryteria.


Lampy Massive Adrio
Lampy Adrio firmy Massive 36677/31/10 to znakomity element wyposażenia wnętrz dla osób lubiących nowoczesny styl. Rodzina składa się z lamp wiszących i stojących oraz kinkietów. Abażury są dostępne w kolorach: białym i czarnym.


Lampy Drifter
Lampy Drifter firmy Eglo to rodzina nowoczesnych opraw oświetleniowych. W skład wchodzą: kinkiety 89206, lampy wiszące 89205, oraz stojące. Zastosowanie lamp to oświetlenie apartamentów, rezydencji, punktów handlowych, galerii oraz lokali gastronomicznych i klubów.


Lampy LED Ledino
Lampy Ledino to nowoczesne, ekologiczne oświetlenie. To oświetlenie przyciąga wzrok pięknem i elegancką prostotą. Doskonałość w każdym calu. W Świecie Lamp produkty serii Lediono możecie Państwo kupić z rabatem zależnym od kwoty zakupów. Powyżej 300zł transport gratis w przypadku przedpłaty. Za pobraniem koszt dostawy to tylko 12.50zł.


Lampy Aquaform
Firma Aquaform posiada wieloletnią tradycję w zakresie projektoania i produkcji lamp. Sprzęt oświetleniowy Aquaform to nie tylko nietuzinkowy, nowoczesny design. To także wysoka jakość i szeroki wybór. Oświetlenie do wnętrz firmy Aquaform uświetni wystrój biura, sklepu, apartamentu i nowoczesnej rezydencji. Zapraszamy do zakupu lamp Aquaform w Świecie Lamp.


Kupuj lampy z rabatem
Polityka rabatowa sklepu Świat Lamp pozwala zakupić lampy i akcesoria oświetleniowe w jeszcze leszej cenie. Produkty firm Egoluce, Eglo, Spotline i innych dostępne są z rabatami 10%, 15%, 20% i więcej. Wystarczy się zalogować by korzystać z opcji zakupu w niższej cenie. Dodatkowo przy zakupie produktów wybranych producentów możliwa jest dostawa lamp na koszt sklepu. Klient płaci 0zł!


Lampy Ledino - inspirujące, rewolucyjne, innowacyjne i ekologiczne
Seria Ledino firmy Philips to lampy do nowoczesnych wnętrz. Nowatorskie rozwiązania technologiczne i stylistyczne marki Ledino uświetnią każde wnętrze. Technologie półprzewodnikowe LED zapewniają światło wysokiej jakości, niskie zużycie mocy i nidostępną do tej pory trwałość.Dzięki temu Twoje wnętrza są oświetlone lepiej przy zachowaniu dbałości o stan środowiska naturalnego.


Lampy ogrodowe
Oświetlenie parkowe i lampy ogrodowe - od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni park, osiedlowy skwer czy też przydomowy ogród jest miejscem, w którym chętnie wypoczywamy. Lampy ogrodowe dają nam możliwość korzystania z tych miejsc dłużej. Dzięki postępowi technologicznemu w zakresie produkcji źródeł eksploatacja takiego oświetlenia nie musi być kosztowna. Można również stosować lampy solarne, które ładowane są energią słoneczną wciągu dnia i emitują ją w nocy - takie źródła światła mogą być eksplaatowane niemal bezkosztowo. Szeroki wybór lamp ogrodowych oferują tacy producenci jak Spotline, Massive, Eglo, Markslojd. Jest wiele możliwości komoponowania efektów świetlnych, pozwalających czynić z ogrodu jeszcze jedno przytulne wnętrze lub eksponując go w razie potrzeby. Efektowne oświetlenie pozwalają budować lampy włoskie. Znana jest szczególna umiejętność kreowania niezwykłych wzorów przez włoskich projektantów. Wybór jest ogromny z pewnością każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.


Lampy Massive Futura

Philips Lighting (dawniej Massive) dostarcza szeroką gamę lamp dla zastosowań wnętrzowych: w sklepach, hotelach i punktach usługowych oraz oświetlenia zewnętrznego - np. ogrodowego.


Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty serii Futura. Rodzina obejmuje wysokiej jakości produkty oświetleniowe:
53060/48/10 reflektor kierunkowy pojedynczy,
53062/48/10 reflektor podwójny Futura,
53064/48/10 reflektor poczwórny do montowania na suficie,
53069/48/10 Futura Massive wisząca.
Przedstawione lampy znajdują szerokie zastosowania. Lampy są dostarczane ze źródłami światła w komplecie. Napięcie zasilania lamp wynosi 230V (nie są wymagane transformatory). W przedstawionych modelach możliwa jest regulacja kierunku świecenia źródeł światła.
Lampy gipsowe i ceramiczne
Lampy gipsowe i lampy ceramiczne pozostają modnymi elementami wykorzystywanymi przez projektantów wnętrz. Dzieje się tak ponieważ dostępne są modele lamp gipsowych i ceramicznych pasujących zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i stylozowanych. Szeroką gamę produktów tego typu (i nie tylko takich zresztą) dostarcza firma Cleoni znana wcześniej jako Studio Forma. Obecnie katalog obejmuje ponad 3000 produktów różnych typów. Firma produkuje w okolicach Poznania lampy i dystrybuuje je na cały kraj. Część produktów znajduje nabywców w Europie Zachodzniej. Zapraszamy do zapoznania się z serwisem Internetowy Katalog Lamp - lampy są tam dostępne w postaci katalogu obrazkowego.


Lampy Łazienkowe
Lampy Łazienkowe muszą spełniać szczególne wymogi związane z bezpieczeństwem użytkowników w pomieszczeniach wilgotnych. Na rynku gostępna jest szeroka gama produktów spełniających te parametry. Firma Eglo oferuje rodziny lamp Palermo, Palmera, Samira, Tresco oraz Fres. Lampy z tych rodzi to zazwyczaj produkty w nowoczesnym stylu. Firma Massive proponuje oprawy Shell wyposażone w źródła światła LED, kinkiety Ocean, Horizon oraz Crystal. W ofercie firmy Markslojd można znaleźć takie produkty jak kinkiet Sting, Stella, Rosa oraz Lucy.


Lampy Philips Living Colors
Sklep z lampami Świat Lamp - poleca specjalne produkty: lampy z serii LIVING COLORS dają światło o bogatej kolorystyce, od bladej barwy do żywej, intensywnej. Lampa zmienia kolor ścian. W zależności od Twojego nastroju za pomocą pierścienia kolorów możesz wybrać swój ulubiony kolor na każdy dzień! Jaki jest Twój humor - taka atmosfera w domu.


Spotline
Interesującą część oferty sklepu internetowego www.SwiatLamp.pl stanowią lampy Spotline. Jest to kilkaset wysokiej jakości produktów zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Lampy Spotline charakteryzuje nowoczesny design. Znajdują one zastosowanie zarówno we współczesnych rezydencjach oraz apartamentach jak i obiektach użyteczności publicznej a także w zastosowaniach komercyjnych.


Lampy do biura, hotelu, sklepu
Sklep internetowy www.SwiatLamp.pl oferuje ogromną gamę lamp dla zastosowań profesjonalnych. Produkty te znajdują zastosowanie w aptakach, sklepach AGD oraz odzieżowych; w obiektach użyteczności publicznej, hotelach i to zarówno dużych jak i małych, pensjonatach, lokalach gastronomicznych: restauracjach, zajazdach itp. Lampy producentów Massive, Falko, Ramko, Spotline, Cleoni, Illuminazione, Linea Light, Markslojd, Eglo, Egoluce spełniają wszystkie normy UE dotyczące sprzętu oświetleniowego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu Świat Lamp!


Oświetlenie domu, lampy ogrodowe
Oferta sklepu internetowego www.SwiatLamp.pl obejmuje produkty kilkunastu producentów: Massive, Spotline, Markslojd, Falko, Ramko, Eglo, Cleoni, Illuminazione, Linea Light, Egoluce i innych. W ofercie znajdziecie Państwo lampy wnętrzowe: podłogowe, dziecięce, kuchenne, biurkowe, lampki nocne, żyrandole, kinkiety stylowe oraz nowoczesne a także lampy ogrodowe - zarówno stylowe latarnie jak i nowoczesne słupki oświetleniowe. Dostępne są różne wersje nowoczesnych lamp LED oraz oprawy systemowe.