e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


idg.pl - PC World Komupter idg.pl - PC World Komupter

http://rssout.idg.pl/rss_artykuly_3.xmlPłatnik ZUS w praktyce
Płatnik ZUS to narzędzie obecne w każdej firmie. Jego obsługa nie należy do najprostszych ale dzięki naszym wskazówkom pokonasz wszystkie przeszkody, jakie postawi ci na drodze. Zobacz, jak stawiać pierwsze kroki w programie do rozliczania składek.


Kopia danych systemowych
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Zobacz, jak tworzyć kopię danych systemowych.


Archiwa RAR
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Poznaj tajniki tworzenia archiwów RAR.


Archiwum maili Outlooka 2010
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Zobacz, jak tworzyć archiwum maili Outlooka 2010.


Archiwizacja danych z przeglądarek
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Zobacz, jak archiwizować przeglądarki.


Kopia licencji Windows 7
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Zobacz, jak zabezpieczyć kopie licencji Windows 7.


Backup w chmurze
Kopie zapasowe potrafią czasami uratować z poważnych kłopotów. To często jedyne źródło informacji, które uległy zniszczeniu po awarii komputera, systemu czy przechowującego je nośnika. Zobacz, jak szybko archiwizować dane w chmurze.


Trzeci wymiar zdjęcia
Czy nie marzyłeś kiedyś, by samemu wykonywać trójwymiarowe zdjęcia? Nie jest to tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Wystarczy przygotować odpowiednie ujęcia użyć specjalistycznego oprogramowania. Pokażemy ci, jak wygenerować przestrzenne efekty na fotografiach


E-mail na USB
Jeżeli chciałbyś mieć zawartość swojej skrzynki pocztowej zawsze przy sobie i nie obawiać się o utratę informacji podczas ściągania e-maili na publicznych komputerach skorzystaj z przenośnych programów pocztowych. Pokazujemy, jak konfigurować i używać klientów e-mail, które nie wymagają instalacji w systemie operacyjnym


Giełda na pulpicie
Excel potrafi bezbłędnie liczyć, formatować dane, pobierać je z Internetu. Wykorzystamy te funkcje do stworzenia arkusza inwestycji giełdowych. Pozwoli on kontrolować inwestycje i reagować na zmieniające się warunki. Do pracy zaprzęgniemy również makra


Cyfrówka na każdą okazję. Zobacz, jaki kompakt wybrać
Jak wybrać model aparatu, z którego będziemy zadowoleni? PC World radzi, na co zwracać szczególną uwagę, kupując cyfrówkę, i które jej parametry są rzeczywiście istotne.


Windows PE - płyta ratunkowa dla twojego systemu
Masz kłopoty z uruchomieniem systemu operacyjnego? Potrzebujesz narzędzi do diagnostyki i naprawy Windows? Przygotuj sobie Windows PE - system, który startuje z CD lub napędu USB.


Twoja tarcza antyszpiegowska w 6 krokach
System Windows i zainstalowane w nim programy wysyłają bez pytania dane z twojego komputera do Internetu. Także ciekawskim kolegom w pracy i współużytkownikom swojego peceta zdradzasz wiele szczegółów o swoich komputerowych przyzwyczajeniach. Zastosuj się do wskazówek tego poradnika, aby unikać pozostawiania śladów.


Antywirus na 2011 rok. Lepszy płatny czy darmowy?
Porównaliśmy komercyjne programy antywirusowe - G Data Antivirus i Norton Antivirus - z najlepszymi darmowymi antywirusami: avast!, AVG, Avira, Comodo Antivirus oraz Microsoft Security Essentials.


Test usług hostingowych. Sprawdź, gdzie założyć stronę
Komercyjny pakiet usług hostingowych to koszt 100 - 1000 zł rocznie. Za tę kwotę otrzymamy miejsce na stronę internetową, zestaw skrzynek poczty elektronicznej oraz możliwość rejestracji własnej domeny. Sprawdziliśmy, jaką ofertę na rok 2011 przygotowali najwięksi dostawcy hostingu w Polsce.


Jak zarabiać na wideo w YouTube
Od kiedy serwis YouTube uruchomił w Polsce program partnerski dla twórców wideo, każdy może spróbować swoich sił jako gwiazda Internetu i inkasować zysk z publikowanych w trakcie filmów reklam. Dowiedz się, jak to zrobić oraz jak na swoich filmach wideo zarabiają internauci z innych krajów.


Tabele przestawne w Excelu 2010
Tabele przestawne w Excelu - to sformułowanie tylko z pozoru brzmi groźnie i nieprzyjaźnie. Nasze porady pozwolą ci przezwyciężyć obawy związane z korzystaniem z funkcji tabel przestawnych w arkuszu kalkulacyjnym Microsoftu.


RapidShare za darmo i bez limitów
Tylko w PC World - darmowy kod dostępu do RapidShare, największego na świecie serwisu wymiany plików - równowartość 52 GB downloadu gratis! Dodatkowo 50 GB uploadu.


Jak dodać certyfikat SSL do swojej strony
Jeżeli chcesz udostępnić użytkownikom swojej strony połączenie szyfrowane SSL, musisz zaopatrzyć się w certyfikat SSL i poprawnie zainstalować go na serwerze. Z tego artykułu dowiesz się, jak dodać szyfrowanie SSL do panelu administracyjnego blogu działającego w oparciu o oprogramowanie WordPress.


Mobilny Internet - porównanie ofert
Zastanawiasz się nad wyborem oferty mobilnego dostępu do Internetu? Zobacz, które z dostępnych na rynku usług są najbardziej warte zainteresowania!


Zaawansowane funkcje Dokumentów Google
Dokumenty Google - bezpłatny pakiet biurowy działający w oknie przeglądarki internetowej - z pozoru są proste w użyciu, zawierają jednak wiele dodatkowych funkcji, których nie powstydziłaby się komercyjna konkurencja.


Hacktywizm, czyli bunt internautów
Poirytowane masy internautów są w stanie rozłożyć firmową infrastrukturę, oczernić firmę w Internecie i rozpowszechnić poufne informacje. Witajcie w erze hacktywizmu.


Facebook, największy zdrajca świata
Nie trzeba być wysoko wyspecjalizowanym szpiegiem, aby za pośrednictwem serwisów społecznościowych prześwietlić prywatne życie znajomych. Wystarczy tylko wiedzieć, na jakie informacje należy zwracać uwagę, a następnie złożyć elementy układanki w całość. Pokazujemy, krok po kroku, jak to zrobić, i doradzamy, jak się przed takim postępowaniem bronić.


45 trików oszczędzających twój czas
Nie pozwól, by Windows i Office marnowały twój cenny czas - to ty masz rządzić komputerem, a nie odwrotnie. Dzięki naszym poradom twój pecet będzie szybciej wykonywał codzienne, rutynowe czynności, a ty zwiększysz swoją efektywność.


eDeklaracje - jak rozliczyć podatki przez Internet
Jeżeli masz kłopoty w rozliczeniem podatku skorzystaj z dobrego programu komputerowego. Pokazujemy, jak korzystać z najpopularniejszych aplikacji, jak wypełniać druki i jak przesyłać je do urzędu drogą elektroniczną. W tej części zajmiemy się rozliczeniem przez Internet za pomocą narzędzia eDeklaracje


Jak odzyskać skasowany plik
Skasowanie bądź uszkodzenie ważnego pliku nie oznacza od razu tragedii. Utracone dokumenty można bardzo często przywrócić. Należy tylko wiedzieć, w jaki sposób użyć odpowiednich programów do odzyskiwania danych.


Elfin Jupiter - wypełnianie PIT dla opornych
Jeżeli wypełnianie formularzy rozliczeniowych sprawia ci kłopot użyj programu Elfin Jupiter.


Zasilacze awaryjne. Czy warto korzystać z UPS?
Na wypadek awarii publicznej elektrowni warto mieć w zapasie własną. Tę rolę odgrywają zasilacze awaryjne. Jak funkcjonują i ile naprawdę są warte, dowiesz się z naszego testu.


Jak wypełnić rozliczenie za pomocą PITy 2010
Jeżeli masz kłopoty w rozliczeniem podatku skorzystaj z dobrego programu komputerowego. Pokazujemy, jak korzystać z najpopularniejszych aplikacji, jak wypełniać druki i jak przesyłać je do urzędu drogą elektroniczną. Na pierwszy ogień bierzemy PITy 2010


Tajna centrala bezpieczeństwa Windows
Niemal każdy komputer z systemem Windows ma nieprawidłowo skonfigurowane zabezpieczenia. Sprawdź ustawienia swojego systemu. Wraz z Microsoftem pomożemy dostać się do wszystkich, a przede wszystkim do ukrytych parametrów ochrony.