e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Portal Handlowców Portal Handlowców

http://www.przedstawiciel-handlowy.pl/rss/artykuly/Cztery magiczne pytania na początku drogi do sukcesu
Każdy, kto myśli o prowadzeniu własnej firmy, o odniesieniu sukcesu, o osiągnięciu wolności finansowej, i pragnie zarabiać coraz więcej a pracować coraz mniej, albo wcale - powinien odpowiedzieć sobie na cztery ważne pytania.


Techniki sprzedaży - strategia sprzedaży
Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni handlowcy odnoszą sukcesy, a inni nie? Dlaczego podczas gdy jednym udaje się poczuć smak zwycięstwa, inni muszą przełknąć gorzką pigułkę porażki?


Jak sprzedać drogo i jednocześnie zadowolić klienta - Kornelia PrzedworskaWynalazca pilnie poszukiwanyChcesz sprzedawać - nie sprzedawaj!Agenci ubezpieczeniowi: Biznesmen po dwudziestceKształtowanie rozwoju handlowcówZOSTAŃ HANDLOWCEM, NIE MARKETINGOWCEM Wyniki raportu Rynek pracy specjalistów w II kwartale 2008 rokuRzeczy ważne i nieważne w linkach sponsorowanych Google - Mariusz Gąsiewski
Nadal jeszcze zbyt wiele osób przywiązuje dużą wagę do pozycji reklamy, walcząc zaciekle o pierwszą lub drugą pozycję w wynikach linków sponsorowanych. Liczy się zysk z reklamy, a nie jej pozycja (wyłączając szczególne przypadki, kiedy reklama pełni rolę PR i budowania wizerunku).


Stres, zwolnienia i ruch na wschód