e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


WyjdzZaMnie.pl - ślub, wesele, restauracje, artyku WyjdzZaMnie.pl - ślub, wesele, restauracje, artyku

http://wyjdzzamnie.pl/rss.phpTargi ślubne przez cały rok
Targi ślubne, które trwają przez cały rok? Tak. Właśnie na naszym portalu znajdziesz wyjątkowe i tylko potwierdzone oferty firm z branży ślubnej. Już teraz zapraszamy na www.wyjdzzamnie.pl


Tylko sprawdzone firmy!
Dlaczego warto skorzystać z bazy firm na portalu www.wyjdzzamnie.pl? Do listy firm można dopisać firmę na ślub tylko za opłatą. Dzięki temu nie znajdziesz tutaj firm, niesprawdzonych czy nieaktualnych!


Używane suknie ślubne
W naszym komisie sukien ślubnych znajdziecie bardzo ciekawe oferty używanych sukien ślubnych. To bardzo dobra alternatywa dla osób które z różnych przyczyn muszą zorganizować wesele i ślub ograniczając koszty.


Najnowsze porady na ślub i wesele
Już teraz znajdziesz najnowsze tematy dotyczące ślubu i wesela. Poradnik ślubny na 2011 rok. W serwisie zamieściliśmy informacje na temat kosmetyków przed ślubem a także ubioru dzieci.


Cymbeline w naszym serwisie
Miło nam poinformować, że w naszym serwisie zobaczyć można suknie znanej na całym świecie firmy Cybmeline. Zapraszamy do przeglądania sukien i głosowania na najpiękniejszą suknię roku 2011.


Usługi na ślub i wesele za darmo
Organizacja ślubu i wesele zwykle kojarzy się z wysokimi kosztami. W związku z tym postanowiliśmy wyjść na przeciw parom młodym. Na naszym forum ślubnym znajdziesz kilkadziesiąt ofert całkowicie za DARMO.


Darmowa strona na ślub i wesele
Przypominamy, że na naszym serwisie blogowym nie trzeba nic płacić, aby założyć swoją stronę ślubną lub bloga ślubnego. Dostępnych jest kilka szat graficznych, które możecie dodatkowo zaopatrzyć w suwaczek ślubny.


Najbliższe targi ślubne
Znajdziecie tutaj informacje dotyczące najbliższych imprez targowych w branży ślubnej. Dokładnych informacji na temat targów szukajcie w naszym portalu na podstronie Targi i wydarzenia.


Początek sezonu ślubnego 2011
Początek sezonu ślubnego to czas w którym Pary Młode szczególnie często poszukują usług w prasie, internecie i na targach ślubnych. W Polsce przypada to zwykle na początek grudnia - świadczy o tym wzrost statystyk wyszukiwarek internetowych.


Plener ślubny w Krakowie
Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych i Silesia City Center zapraszają na wystawę fotografii. Jest to jedna z niewielu - w skali nie tylko naszego kraju - wystaw dotyczących fotografii ślubnej.


Ślub od kuchni - druga edycja
Już 24 czerwca 2010 roku we wrocławskiej Restauracji Teatralnej na Placu Teatralnym 4 odbędzie się druga edycja cyklicznych spotkań "Ślub od Kuchni".


Promocje i wolne terminy
Już dzisiaj kolejna nowość w naszym serwisie - Promocje i wolne terminy. Od teraz możecie przeglądać i poszukiwać promocji usług ślubnych na konkretny dzień.


Pomocnik ślubny dla użytkowników notatnika
Użytkownicy notatnika ślubnego mogą korzystać z nowej funkcji jaką jest Pomocnik ślubny. Funkcję można włączyć logując się na swoje konto i klikając zakładkę Ustawienia.


Program do odliczania dni
Suwaczek 1.0 to program, który obliczy ilość dni do Waszego wydarzenia. Umożliwi również wpisanie własnego tekstu, a wynik wyświetlany jest w dymku systemu Windows. Program został przygotowany na okazję ślubu i wesela.


Zapraszamy na ALTERNATIVE WEDDINGS PARTY 21 Listopada 2009!
ALTERNATIVE WEDDINGS odbędzie się 21 listopada 2009 roku w Reducie Banku polskiego w Warszawie. Za dnia (godz. 14:00-18:00) alternatywne, nietypowe targi ślubne w formie zaskakującego eventu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie pokaz ekskluzywnych sukni ślubnych marki Fabio Gritti oraz konkurs z licznymi i wartościowymi nagrodami.


Najnowsze porady ślubne
Już dziś możecie przeczytać jak dobrze zorganizować swój ślub w plenerze. Wystarczy kilka chwil i Wasze wesele przybierze postać tych które znacie z amerykańskich filmów.


Wystąp w programie Dzień Dobry TVN!
Redakcja programu "Dzień Dobry TVN" poszukuje osób, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński. Będzie to seria kilkuminutowych filmów dokumentalnych na temat przygotowań do ślubu.


Goście potwierdzą swoją obecność
Uruchamiamy specjalny system potwierdzeń dla użytkowników Notatnika ślubnego w wersji GOLD. Dzięki niemu goście będą mogli potwierdzić swoją obecność na weselu i ślubie za pomocą internetu.


Podziel się swoim szczęściem
Podziel się swoim szczęściem to nazwa Akcji Odnowy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego skierowana do Par Młodych. Więcej informacji znajdziecie w artykule.


Nominacja na stronę miesiąca
Nasz serwis BlogiŚlubne.pl został nominowany na stronę internetową miesiąca miesięcznika WPROST. Zapraszamy do głosowania.


Otwieramy BlogiŚlubne.pl
Już dzisiaj otwieramy kolejny serwis dla użytkowników związany z branżą ślubną. Tym razem jest to serwis blogów ślubnych www.blogislubne.pl. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych


Konsultanci Ślubni Polski - łączcie się!
Jeszcze cztery - pięć lat temu profesja konsultanta ślubnego (czy wedding plannera) była w Polsce znana jedynie z amerykańskich filmów. Pierwszych kilka firm zajmujących się kompleksową organizacją wesel dopiero raczkowało, stanowiąc swego rodzaju egzotykę na rynku usług weselnych.


Podkarpackie Targi Ślubne
W dniach 2-3 luty 2008 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej PODPROMIE w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Podkarpackich Targów Ślubnych.


Pierwszy w Polsce serwis dla poszukujących!
Już dzisiaj rusza Pierwszy w Polsce serwis dla tych, którzy zmęczeni poszukiwaniem wolą zostawić ofertę i czekać na oferty ze strony firm!


Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej TORWAR 2008
"Moda na Ślub" ma przyjemność zaprosić na największy Międzynarodowy Festiwalu Mody Ślubnej Torwar 2008, który odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2007.


Nasz portal nie tylko przed ślubem
W związku z bardzo dużym napływem zapowiedzi ślubnych do naszego portalu postanowiliśmy zbudować największą bazę zapowiedzi. Dlatego też wszystkie wpisy zamieszczanie w portalu nie będą kasowane.


Wyjdź za mnie - wesele
Niezmiernie miło nam poinformować Was, że w ostatnim czasie zajmujemy czołową pierwszą pozycję w wyszukiwarce Google dla słowa wesele. Bardzo cieszy nas ten fakt ponieważ oglądalność portalu wzrasta z dnia na dzień.


Zdjęcia na stronach ślubnych
Od dzisiaj istnieje możliwość wstawiania dowolnej liczby zdjęć w Waszych stronach ślubnych. Opcja ta jest darmowa. Możecie zamieszczać swoje zdjęcia, suknii ślubnych, przystrojonych samochodów.


Suwaczki oraz zdjęcia
Kilka majowych dni pozwoliło nam na przygotowanie nowych możliwości, które mamy nadzieje udoskonalą nasz portal. Pierszą nowością którą znajdziecie w naszym portalu są suwaczki ślubne z własnym napisem.


Forum Ślubne
Zapraszamy na nowo otwarte forum dyskusyjne portalu www.wyjdzzamnie.pl. Mam nadzieje, że w niedługim czasie rozwinie się do dużych rozmiarów i będzie miejscem spotkań i wymiany opini na tematy ślubno-weselne.


Nowe ekartki - miłość oraz rocznica ślubu
Publikujemy nowe kartki elektroniczne o tematyce miłość oraz rocznica ślubu. Zapraszamy Was do tworzenia ekartek razem z nami.


Podział zapowiedzi na kategorie - ślub
W związku z dużym natężeniem dat ślubu na najbliższe 30 dni postanowiliśmy zrobić podział na kilka kategorii. Wybraliśmy najbardziej oczywiste.


Zapowiedzi ślubne ze zdjęciami
Od dzisiaj w zapowiedziach ślubnych pojawiła się nowa opcja. Jeśli macie swoje zdjęcie możecie dodać je do wpisu. Zdjęcie będzie widoczne jako miniaturka obok waszej daty i imion. W ten sposób szybciej znajdą Was znajomi i rodzina dlatego zapraszamy do dodwania dat. Nowa opcja nie jest wymagana. Zdjęcia oraz miasta wcale nie musicie wypełniać.


Nowe opcje - wyróżnienie w komisie
Ze względu na ogromne zainteresowanie naszym komisem ślubnym wprowadzamy do systemu możliwość promowania swoich ofert. Dzięki temu w dowolnym momencie możecie wyróżnić swoją ofertę. Więcej informacji na dalszych stronach.


Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami to już 5 edycja programu rozrywkowego gdzie kolejne pary zmagać będą się z tańcem. W tej edycji jak i w poprzednich wystąpi wiele znanych i lubianych osób. Zapraszmy do oglądania programu.


Pora na zmiany pakietów
Dzisiaj postanowiliśmy poszerzyć ofertę pakietów reklamowych o dodatkowy wpis PODSTAWOWY. Pozwala on na ograniczenie ponad połowę kosztów reklamy przy zachowaniu wpisu w katalogu.


Nasza nowa strona - dla reklamodawców
Uruchamiamy nową stronę podlegającą portalowi www.wyjdzzamnie.pl. Całość ma ułatwić reklamodawcy kontakt z obsługą portalu a także założenie reklamy. Dodatkowo będziemy tutaj także informować o przyszłych promocjach i zmianach na portalu.


Pierwszy cel osiągnięty
Dzisiaj zaraz po godzinie 24 nasza strona pojawiła się w wyszukiwarce google na pierwszej stronie wyników pod słowem wesele. Cieszy nas fakt że wkraczamy w nowy etap a wyszukiwarki doceniają naszą pracę nad optymalizacją stron.


Obniżamy ceny reklamy - POMOCJA
Każda okazja jest dobra by obniżyć ceny. Nawet brak okazji jest dobrą okazją. Dlatego też ceny reklamy w naszym portalu obniżamy o połowę. Teraz dodanie firmy do katalogu stanowi zaledwie kilka groszy na dzień.


Wasze strony ślubne
Dzisiaj do notatnika dodaliśmy nową opcję a mianowicie możliwość tworzenia Waszej strony ślubnej z dowolnymi informacjami jakie macie ochotę zamieścić. Możecie wpisać np jak się poznaliście, ile macie lat, wpisać date zaręczyn czy ślubu. Możliwości jest naprawde wiele. Jeśli chcecie by dowiedział się o Was świat poprostu stwórzcie swoją stronę ślubną.


Rocznica ślubu niezwykła kartka
Jako pierwsi udostępniamy ekartkę z możliwością zamieszczenia na niej informacji. Kartka na rocznicę ślubu pozwala na zapisanie w niej, którą rocznicę obchodzi adresat. Wystarczy w formularzu wpisać liczbę, która zostanie zamieszczona w animacji Flash.


Ślubne szaleństwo daty 07.07.2007
Dziennik: wiele osób uważa, że 7 lipca 2007 roku musi być szczęśliwy, dlatego właśnie wtedy chcą rozpoczynać wspólne życie.


Wyślij kartkę elektroniczną - eKartki miłość rocznica ślub
Od dzisiaj możecie korzystać z kartek elektronicznych nie posiadając konta w naszym portalu. Z czasem będziemy dodawać nowe kartki abyście mogli znaleść coś na każdą okazję. Już teraz możecie wysłać kartkę miłosną, na rocznicę i z logiem naszego portalu. W przyszłości będziemy starali się rozbudować system kartek elektronicznych poprzez dodanie możliwości jakie nie posiadają inne portale.


Nowe E-Kartki - Miłość oraz Serce
Dzisiaj do Waszej dyspozycji udostępniamy dwie nowe ekartki nazwane Miłość oraz Serce. Przypominamy także, że system wysyłania kartek elektronicznych działa po zarejestrowaniu notatnika w naszym portalu. Rejestracja jest darmowa a notatnik umożliwi Wam wiele innych opcji.


Notatnik ślubny, dodaj gości, wypełnij QUIZ, wyślij e-kartkę
Dlaczego korzystanie z notatnika w naszym portalu się przydaje? Możecie bez problemu wpisać swoich gości weselnych. Za kilka dni wrócić i uzupełnić swoją listę. Goście automatycznie zostaną dopisani do bazy danych a powyżej listy wyświetli się ilość osób wpisanych do waszego notatnika. Dodatkowo w każdej chwili możecie wysłać e-kartkę.


Taniec; nauka, muzyka, utwory; taniec towarzyski
Od dłuższego czasu poszukuję utworów, przy których będe mogła nauczyć się tanczyć lub będe mogła ćwiczyć wraz ze swoim chłopakiem. Ta dziedzina w internecie choć dość licznie reprezentowana nie jest jeszcze dopracowana.


Rocznica ślubu wyślij kartkę elektroniczną
Nowa kartka elektroniczna. Jeśli dziś obchodzicie rocznicę ślubu możecie wysłać kartkę elektroniczną (e-kartkę) do swojego partnera.


E-kartki - wyślij kartkę znajomym
Nowość w naszym portalu. Już teraz możesz wysłać kartkę do swoich znajomych. Wystarczy zarejestrować swój notatnik, wybrać opcję E-kartki i przesłać do wybranej osoby.


Targi ślubne - Pałac Kultury - 5 Listopada
5 Listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Ślubne. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 firm z branży.


Notatnik weselny - nowe możliwości
Notatnik weselny naszego portalu otrzymuje nowe możliwości. Możecie tworzyć listę gości weselnych z podziałem na role. Wpisanie dodatkowo adresu email sprawi iż w przyszłości będziecie mogli rozsyłać zapowiedzi, podziękowania i ekartki do osób z Waszej listy. Zapraszam więc do uzupełniania.


Konkurs- QUIZ
Zapraszamy do udziału w konkursie. Odpowiedz na proste pytania i weź udział w losowaniu nagród. Zapraszamy po więcej informacji.


Co w planach na kolejny tydzień?
Już w tym tygodniu konkurs z nagrodami dla aktywnych gości naszego portalu. Osoby posiadające konta w notatniku będą mogły zmierzyć się z kilkoma prostymi pytaniami konkursowymi. Najlepsze wyniki nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami. Zaglądajcie - konkurs już niebawem.


Wesele jak z bajki
Nasz portal zyskuje na popularności. Cieszy nas, że praca jaką wykonujemy pomocna jest przy Waszej organizacji ślubu i wesela. Dzięki nam Wasze wesele z pewnością jest łatwiejsze a informacje, którymi się dzielimy są dla Was pomocne.


Menu weselne
Już niedługo sporządzimy dla Was propozycje najczęściej komponowanych pakietów weselnych. Informacje na temat menu weselnego są przygotowane na bierząco. mamy nadzieję że będą pomocne w przygotowaniu Waszego menu.


Targi kosmetyczne
Data / godzina: 23-24.09.2006 r Organizator: Europejska Agencja Reklamowa Piotr Skulski Warszawa tel/fax 022/837-91-44 Zgłoszenia na: www.ear.com.pl, ear@ear.com.pl Targi czynne: Sobota 23.09.2006r. w godz. 10.00-18.00 Niedziela 24.09.2006r. w godz. 10.00-17.00


Nowość! Notatnik ślubny
Specjalnie dla Was stworzyliśmy notatnik ślubny. Prosta rejestracja umożliwiająca utworzenie Waszej listy niezbędnych czynności do przygotowania uroczystości weselnej.


Wasze porady
Zgłaszamy się do Was z apelem o kilka porad i najważniejszych podpowiedzi które mogą pomóc narzeczonym, które mogą pomóc w przygotowaniu ślubu i wesela a także załatwieniu najważniejszych formalności.


Duża ilość odwiedzin portalu
W dniu dzisiejszym zanotowaliśmy 1000 użytkownika na naszym portalu. Łączna ilość wyświetleń naszej strony w ostatnich 12 dniach to 2652.


Pakiety promocyjne
Z okazji oficjalnego otwarcia portalu zobowiązujemy się, by każde trzy pierwsze firmy z każdego województwa otrzymało bez żadnych kosztów i opłat darmowe pakiety reklamowe Silver w Portalu www.wyjdzzamnie.pl.


Targi Kosmetyczne w Spodku
VII Targi Kosmetyczne LADY EUROPA W dniach 23-24.09.2006 r. w katowickim Spodku odbędą się VII Targi Kosmetyczne LADY EUROPA


Wielkie otwarcie - zapraszamy
Portal WyjdzZaMnie.pl z dniem dzisiejszym zostaje uruchomiony. Będziemy starali się uzupełnić wszystkie braki a z czasem rozbudować portal tak by był największą bazą firm związanych z branżą ślubno - weselną.