e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Federacja Międzyrzeckich Internautów Federacja Międzyrzeckich Internautów

http://www.fmi24.pl/index.php?format=feed&type=rssTurniej deblowy na kortach w Międzyrzeczu

0Z początkiem września na kortach międzyrzeckich skrzyżowali rakiety ze sobą, tenisiści z powiatu międzyrzeckiego. Do otwartego turnieju zgłosiło się kilkunastu zawodników. Tym razem niestety zabrakło reprezentantów płci pięknej :-( , natomiast dopisał ( co cieszy) zróżnicowany przedział wiekowy zawodników 22 - 64.
Międzyrzeckie obchody 70 rocznicy ludobójstwa na Kresach Wschodnich

width=12014 lipca mija 70 rocznica ludobójstwa na Kresach Wschodnich, dokonanych na obywatelach Polskich przez Ukraińską Armię Powstańczą przy pomocy ukraińskiej ludności. Termin ludobójstwo został dość luźno potraktowany przez obcecne polskie władze. Co spowodowało oburzenie środowisk kresowian oraz AK.
Rozpoczęcie sezonu tenisowego 2013

1020-22 kwietnia, przy sprzyjającej aurze, członkowie Stowarzyszenia MOSIW rozpoczęli prace porządkowo-renowacyjne przy międzyrzeckich kortach tenisowych. Wspólne prace, przyczyniły się do przygotowania trzech kortów ziemnych do gry, w nowym sezonie 2013.
Granice rozsądku, czy granice absurdu ?

{gallery}janusz/granice_miasta{/gallery}{jcomments on}
Kopalnie w okolicach Międzyrzecza

pozostalosciDziałalność wydobywcza w okolicach Międzyrzecza jest mało znaną gałęzią gospodarki, chociaż niektóre surowce wydobywa się po dziś dzień.
Telewizja satelitarna - czy w sąsiednich miastach oferują lepszą ofertę niż w Międzyrzeczu?

Już 7 listopada jako pierwszy region w Polsce pożegnamy telewizję analogową . Firmy które mogą skorzystać na tej rewolucji dwoją się i troją żeby sprzedać nam swój produkt. Wielu z nas natomiast głowi się teraz czy zakupić zwykły dekoder, czy też wybrać płatne usługi jednego z operatorów oferujących odbiór telewizji.
Akcja Baranie parkowanie - prześlij nam zdjęcie

Redakcja FMI24.PL idąc na przeciw prośbom mieszkańców Międzyrzecza, otwiera na swoich stronach nowy dział, w którym umieszczane będą zdjęcia aut kierowców, którzy parkują w sposób nieprzepisowy lub uprzykrzający poruszanie się innym.
Przedsionek Raju II - koncert akordeonowy
width=108Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego w ramach jedenego z koncertów festiwalu Przedsionek Raju II stanowiący zamknięcie głównego festiwalu Muzyka w Raju zorganizowało koncert akordeonowy, światowej sławy artysty, muzyka, Andreasa Borregaarda.Zmieleni.pl - spotkanie organizacyjne w Międzyrzeczu.

Spotkanie odbędzie się 21.09.2012 o godzinie 18:00 w Pizzerii - Restauracji MILENIUM (mała sala) przy ulicy Świerczewskiego 28 w Międzyrzeczu Wielkopolskim. Zmieleni.pl to najprościej ujmując, ponadpartyjny ruch obywatelski, mający na celu wprowadzenie przejrzystej, formy wybierania polityków przez wyborców.
WOJCIECH FIBAK w Międzyrzeczu

Na zaproszenie działaczy oraz sympatyków tenisa ziemnego w Międzyrzeczu gościła legendarna postać, wielki autorytet polskiego tenisa, biznesmen, filantrop - Wojciech Fibak. Nie jest przypadkiem, że Międzyrzecz zwrócił uwagę Pana Wojtka, gdyż ...
Dziś dzieci poszły do szkoły ….przez niebezpieczne skrzyżowanie.

/Te niebezpieczne skrzyżowanie to krzyżówka dróg Waszkiewicza i Chrobrego. Zazwyczaj niczym ono się nie różni od wielu innych w Międzyrzeczu, ale teraz, gdy poprowadzony jest przez nie objazd, stało się jednym z najbardziej newralgicznych.
Masz 3 dzieci i więcej ? Złóż wniosek o refundację za podręczniki

altRządowy program "Wyprawka szkolna 2012" pozwala rodzinom wielodzietnym ubiegać się o refundację części kosztów zakupu podręczników bez względu na wysokość dochodów.
Życie z pasją

width=107Można bez ciena wątpliwości powiedzieć, że jest to pragnienie każdego z nas. Realizowanie swoich marzeń i czerpanie z tego satysfakcji. Myślę, że w głębi serca pragnie tego każdy bez względu na wiek.
II GRAND PRIX MTB Amatorów Międzyrzecz 2012

plakatDnia 09 września br.- niedziela, w Międzyrzeczu przy ul.: Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich (k/o pływalni "KASZTELANKA") ze startem głównym i metą wystartuje druga edycja GRAND PRIX MTB AMATORÓW MIĘDZYRZECZ 2012r.
Zamknięcie wjazdu z DK 3 od Świebodzina potrwa dłużej.

W dniu 07 lipca otrzymaliśmy z firmy MOTA ENGIL CENTRAL EUROPE S.A. informacje odnośnie zamknięcia ronda.