e-mail sitemap content strona główna

Podgląd RSS


Ranking Lokat Ranking Lokat

http://rankinglokat.org/feedNowa lokata 6-miesięczna w Meritum Bank
Niedawno Meritum Bank rozpoczął oferowanie nowej lokaty 6M z gwarancją oprocentowania. Nowa lokata Meritum Bank gwarantuje takie samo oprocentowanie bez względu na niekorzystne zmiany podatkowe. Lokata 6-miesięczna z gwarancją oprocentowania to drugi taki produkt inwestycyjno-oszczędnościowy Meritum Banku. W lipcu tego roku bank wprowadził na rynek lokatę 12-miesięczną także z gwarancją oprocentowania na wypadek niekorzystnych zmian read more »


Lokata Kapitalna Toyota Bank z wyższym oprocentowaniem
Lokata Kapitalna Toyota Bank została podwyższona o oprocentowanie do 6,1% w skali roku. Atrakcyjna oferta Toyota Banku jest codziennie kapitalizowana. Osoba zakładająca lokatę w każdej chwili może wycofać swoje środki, nie tracąc wypracowanych odsetek. Najnowsza oferta banku, czyli lokata kapitalna jest oprocentowana do 6,1% w skali roku, co odpowiada 7,6% oprocentowaniu na standardowej lokacie. Klienci read more »


Nowa lokata eurobank
Niedawno eurobank rozpoczął oferować nową lokatę 4-miesięczną. Lokata 4M eurobanku posiada oprocentowanie stałe i kapitalizację dzienną. Osoby zainteresowane założeniem lokaty mogą liczyć na najwyższe możliwie oprocentowanie 5,20%, jeśli otworzą ją online za pośrednictwem eurobanku. Lokata 4M eurobanku może zostać otworzona w dowolnej placówce banku oraz przez internet. Kwota minimalna potrzebna na otworzenie lokaty wynosi read more »


Lokaty Raiffeisen Bank - "Kurs na dolara"
Raiffeisen Bank wprowadził nową lokatę strukturyzowaną “Kurs na dolara. Nowa lokata gwarantuje 100 proc. wypłaty zainwestowanych pieniędzy. Klienci mogą liczyć na maksymalnie 35% zysku w skali roku. Lokata “Kurs na dolara jest półroczną lokatą strukturyzowaną o atrakcyjnej możliwości zysku maksymalnie 35 proc. w skali roku. Osoby chcące uzyskać jak najwyższy zysk ze swoich read more »


Jak wybrać lokatę bankową?
Osoby zastanawiające się nad doskonałym ulokowaniem swoich oszczędności nie powinny pomijać bezpiecznej formy inwestycji czym jest lokata bankowa. Lokaty bankowe to jedne z najbezpieczniejszych produktów finansowych na rynku. Ich funkcja oparta jest na tym że klient na określony czas powierza bankowi swoje pieniądze, które po umownym okresie zostają mu zwrócone wraz z naliczonymi odsetkami. read more »


Lokata Kapitalnie Zyskowna
Lokaty w FM Bank posiadają interesujące warunki oszczędzania. Niedawno FM Bank, aby chronić zysk klienta przed częstymi zmianami w prawie podatkowym, wprowadził na rynek nową ofertę Lokatę Kapitalnie Zyskowną. Lokata Kapitalnie Zyskowna to nowa oferta FM Banku która pozwala ominąć podatek Belki i tym samym gwarantując niezmienną wysokość odsetek do końca roku. Zakładając Lokatę read more »


Lokata Millennium - "Morze Zysków"
Niedawno Millennium Bank wprowadził na rynek najnowszą ofertę tradycyjnego oszczędzania pod tytułem Lokata Morze Zysków. Nowa lokata Millennium Banku to zysk do 7 proc. w skali roku. Oferta skierowana jest do osób poszukujących tradycyjnej formy oszczędzania. Nowa lokata w banku Millenium oferuje atrakcyjne oprocentowanie nawet 5,67% w skali roku, co odpowiada 7% na tradycyjnej read more »


Ranking lokat lipiec 2011
W lipcu nastąpiło ożywienie na rynku lokat bankowych. Ostatnie cztery podwyżki stóp procentowych spowodowały że oprocentowanie lokat zaczęło w końcu rosnąć, przez co banki zareagowały nowymi ofertami. Dodatkowo, pojawiła się też szansa na odroczenie egzekucji lokat anty-podatkowych. Za niecałe pięć miesięcy ma wejść w życie ordynacja podatkowa uniemożliwiająca unikanie podatku Belki na lokatach z dzienną read more »


Ranking lokat a inflacja
Ranking lokat w bankach pokazuje ile możemy zarobić na wybranej lokacie. Jednak wysokie procenty to nie wszystko bo oprócz oprocentowania, przy wyborze lokaty mamy do czynienia z inflacją, oraz podatkiem Belki. Co to jest inflacja? Inflacja to stały wzrost przeciętnego poziomu cen w gospodarce. Sprawia ona kłopot nie tylko oszczędzającym, ale również kredytobiorcom - wysoka read more »


Konto oszczędnościowe a lokata
Prawie połowa oszczędności Polaków ulokowana jest na produktach bankowych, typu konto oszczędnościowe lub lokata. Porównując te dwa produkty finansowe wskazać można kilka niewątpliwych zalet oraz kilka bezsprzecznych wad każdego z rozwiązań. Konto oszczędnościowe to sposób na jednoczesne oszczędzanie i zarabianie; możemy nie tylko wpłacać pieniądze i czekać jak rosną odsetki, ale również w miarę potrzeb read more »